Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Chata Jasenská dolina, Belá - Dulice

Chaty a rekreačné objekty
cena: 49.000,- €
ID: Bela_chata Predaj

Kraj:
Žilinský kraj
Okres:
Martin
Obec:
Belá-Dulice
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
73 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
Bela_chata

Na predaj chata v obci Belá – Dulice, Jasenská dolina, priamo pri lyžiarskom stredisku. Chata je dvojpodlažná, má kamenný základ, je podpivničená, obvodové steny a vnútorné priečky sú z dreva. Podlaha je betónová, s linoleom. Stavba je napojená na elektrinu a vodu cez samostatnú studňu, wc suché na pozemku. Kúrenie je možné elektrickými ohrievačmi alebo krbom. Strešná krytina pozinkovaný plech. Na 1. podlaží sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom,  kuchyňa, kúpeľňa, chodba s menšou miestnosťou a vstup do podpivničenej časti. Na 2. podlaží sú dve miestnosti (spálne). Zastavaná plocha 51 m2, úžitková plocha 73 m2.  Pozemok pod stavbou a prístupová cesta je vo vlastníctve inej osoby (možné riešiť vecným bremenom, nájomnou zmluvou, odkúpením, zámenou – podľa dohody, zabezpečíme aj v tejto časti poradenstvo a právny servis). Príjazdová cesta končí 100 m od stavby. Tichá lokalita vo vyhľadávanej turistickej oblasti, kúsok od Turčianskych Teplíc, Gaderskej a Blatnickej doliny a Valče. Krásne prostredie vhodné na relax a lyžovanie. Cena 49.000,- €


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...