Real estate
( nájdených 
405
 realít z celkom 405 )

Obchodný priestor 105m2, vhodný aj pre gastro, Dulovo nám., Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.300,- €/mesiac
ID: LC979667dul Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Dulovo námestie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
105 m2
ID inzerátu:
LC979667dul

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor vhodné pre administratívu, obchod aj gastro prevádzku. Nachádza sa v Bratislava-Ružinov, Dulovo námestie. Plocha: úžitková 105m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vlastné zázemie: kuchyňa a sociálne zariadenia. Samostatnývchod pre zásobovanie. Veľké výklady.  Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Cena od 1 300 €/mesiac + energie. Voľné ihneď.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...