Real estate
( nájdených 
415
 realít z celkom 415 )

Priestor na prenájom Topoľčany - Ul. Gorkého

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 590,- €/mesiac
ID: dzPrenajomToma Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Gorkého
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
160 m2
ID inzerátu:
dzPrenajomToma

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Gorkého ulica, vhodné na využitie ako kancelárie, obchod, sklad, športové priestory, prípadne kaviareň. Priestory sa nachádzajú na II. nadzemnom podlaží, v oplotenom areáli 37 ár, kde je možnosť parkovania kamiónov, dodáviek, osobných áut (vlastný diaľkový ovládač brány). Dispozícia: vstup cez vonkajšie schodisko, zádverie, zázemie - kuchynka, sklad, - sociálky - 2xWC, 2x sprcha, sklad, priestranný presvetlený priestor a 2x zasadačka. Možnosť drobných stavebných uprav.  Optický internet. Plocha: úžitková 160m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút 2x. Oddelené WC 2x. Vybavenie kuchyne: chladnička, kuchynský kút. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 590 €/mesiac + elektrina (cca 100Eur mesačne - vlastný merač). Bez depozitu. Výhoda: parkovanie zdarma v areáli.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...