Real estate
( nájdených 
405
 realít z celkom 405 )

Na predaj budova obchodu a služieb v Oslanoch

Komerčné objekty
cena: 112.000,- €
ID: TB943 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Oslany
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
255 m2
ID inzerátu:
TB943

Ponúkame Vám na predaj budovu obchodu a služieb v obci Oslany v okrese Prievidza. Celková rozloha pozemku je 739 m2, celý pozemok vedený ako zastavané plochy a nádvorie. Budova postavená v 70-tych rokoch z tehál má podlahovú plochu dokopy 255 m2. IS: obecná voda aj elektrina napojené do budovy, odpad riešený do 10 kubíkovej žumpy (v obci sa dobudováva kanalizácia) a plyn pri pozemku na ulici s možnosťou napojenia sa. Kúrenie zabezpečené krbovými kachlami. Parkovanie vo dvore alebo pred objektom na obecnom pozemku. Dispozícia: 7 miestností (možnosť využiť ako kancelárie, sklady, pohostinstvo, obchod a podobne), sociálne zariadenie a technická miestnosť. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...