Real estate
( nájdených 
405
 realít z celkom 405 )

PRENÁJOM: Showroom 400m2, Miletičova/Trnavská ul., PARKOVANIE!!!

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LC$^77yy Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Miletičova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
400 m2
ID inzerátu:
LC$^77yy

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory typu predajňa/sklad/showroom v lokalite Bratislava-Ružinov, križovatka Miletičova/Trnavská ul.

Plocha: úžitková 400m2. Pozostáva z 3 väčších miestností, možnosť rozdelenia na menšie plochy, možnosť prenájmu časti celkovej plochy. Vynikajúca voľba pre e-shop, sklad a výdajovňu.

Parkovacie miesta pre zákazníkov pred budovou! 

Kompletná rekonštrukcia, obslužný pult, výstavné kóje, kancelárie, toalety, dva vchody. Voľné okamžite. Províziu neplatíte. Cena 6€/m2/mesiac.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...