Real estate
( nájdených 
405
 realít z celkom 405 )

Rodinný dom Čeľadince / VYPLATENA ZALOHA

Domy a vily
cena: dohodou
ID: LGRDčela Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Čeľadince
Ulica:
iná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
0 m2
Plocha pozemku:
508 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LGRDčela

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom  v obci Čeľadince kúsok od mesta Topoľčany . Jedná sa o veľmi zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave , postavený cca v 68 roku a prístavba 72 . Dom je na pozemku o rozlohe  508m2. Má 3 izby plus kuchyňu , kúpeľňa , wc . Dom je zachovalý , suchý . Podlahy sú petón a PVC. Okná sú pôvodné. Kúrenie je ústredné plynové kotol je novší .Na pozemku sú i samostatne stojacie budovy - garáž a letná kuchyňa so skladom .  Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: pôvodný stav. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa. Cena 0 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...