Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

Garsonka v centre - Topoľčany

Byty
cena: 49.000,- €
ID: dzgarsWolk Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Krušovská
Kategória:
Byty
Druh:
Garsónka

Podlahová plocha:
19 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí:
1
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
dzgarsWolk

Ponúkam na predaj garsónku (19m2) v centre mesta Topoľčany, Krušovská - J. Wolkra. Plocha: úžitková 19m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 4. poschodí, v bytovom dome po rekonštrukcii - zateplenie, nové stúpačky, - bez výťahu. Byt je v pôvodnom, udržiavanom stave, bez kuchynského kútu. V roku 2010 bolo vymenené okno za plastové. Podlaha: parkety, pvc. Steny: omietky pôvodné. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 49 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...