Real estate
( nájdených 
402
 realít z celkom 402 )

Prenájom komerčného objektu: sklady, kancelárie, spevnená plocha, Žabí majer

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: LC86674453 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Rača
Ulica:
Staviteľská
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
2000 m2
ID inzerátu:
LC86674453

Ponúkame Vám na prenájom priemyselný areál v lokalite Žabí majer, Bratislava-Rača, Staviteľská ul.

Plechový sklad 1800m2, nevykurovaný, nezateplený, svetlá výška 11m, betónová podlaha. Možnosť manipulácie s vysokozdvižným vozíkom. 

Spevnené plochy 2000m2. V rámci areálu je k dispozícii 2-podlažná administratívna budova (rok výstavby 2013) o celkovej výmere 300m2 (2x150m2, 2 kuchynky, sprchy, wc) vhodná aj ako predajný priestor (veľké vstupné dvere).

Možnosť vykladania a otočenia kamiónov. Elektrina, plyn, kúrenie, voda, sprcha. Zabezpečovací a kamerový systém. Uzamykateľný areál. Cena dohodou. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...