Real estate
( nájdených 
402
 realít z celkom 402 )

PRENÁJOM: 1i byt so spacím kútom a garážou, Stein, Staré Mesto

Byty
cena: 600,- €/mesiac
ID: LC1.8446744Nnaj Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Blumentalska
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
41 m2
Stav objektu:
novostavba
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LC1.8446744Nnaj

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt v rezidencii Stein, Bratislava-Staré Mesto. Plocha: úžitková 41m2, balkón. Spací kút s postelou 140cm, oddelené od obyvacej časti posuvnymi dverami. Kúpelna spojená s toaletou, práčka. Stav objektu: novostavba. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, zastávka autobusu, vyborne pbčianske vybavenie priamo v objekte. Cena 600 €/mesiac + energie 190 €/mesiac. V cene nájmu je zahrnuté garážové státie. 


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...