Real estate
( nájdených 
383
 realít z celkom 383 )

Rodinný dom Topoľčany po rekonštrukcii

Domy a vily
cena: 239.000,- €
ID: LGRDslob Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Slobody
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
200 m2
Plocha pozemku:
548 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
LGRDslob

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom  v meste  Topoľčany v obľúbenej lokalite ulica  Slobody. Dom prešiel v roku 2006 kompletnou rekonštrukciou , kedy boli pri prerábke ponechané iba obvodové múry . Pôvodný dom bol postavený v roku 1959 . Celý dom je z pálenej tehly nadstavba je z ytongu . Prízemie z pálenej tehly bolo kompletne odizolované a zaizolované . Dom je postavený na pozemku o rozlohe 548 m2 jeho plocha úžitková je  200m2 . Na prízemí domu je veľká obývačka , kuchyňa , izba , kúpeľňa , samostatne wc vstupná hala , chodba a vstup do pivnice . Na poschodí sú novovybudované podkrovné 3 izby a veľká kúpeľňa s wc . V dome je nová elektroinštalácia , vodovodná , kúrenie - ústredné plynové . V obývačke je i komín možnosť krbu . Nové okná ako i sanita a podlahy . Z kuchyne sa vychádza na terasu , ktorá je prestrešená . Na dvore je postavená nová garáž z Ytongu s montážnou jamou , ako i sklad náradia a letná kuchyňa . Do domu nieje potrebná žiadba nutná investícia , je pripravený na okamžité bývanie .   Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 239 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...