Real estate
( nájdených 
401
 realít z celkom 401 )

PRENÁJOM: Obchodný priestor 129m2, Gaudi, Bazova ul., Nivy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.500,- €/mesiac
ID: LC887665Nop Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bazová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
129 m2
ID inzerátu:
LC887665Nop

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v lokalite Bratislava-Ružinov-Nivy, Bazová ul., v polyfunkčnom objekte Gaudi. Plocha: úžitková 129,3m2.  Prízemie so vstupom z ulice a výkladmi. Podlaha: dlažba. Okná: hliníkové. Open-space priestor so zázemím (toaleta, sprcha, kuchynka). Stav objektu: novostavba (2007). Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: centrálna klimatizácia. Výhody: lokalita Nivy, výborná občianska vybavenosť, obchody, kaviarne, park a zeleň. Posledné prevádzky - cukráreň, cestovná kancelária, predajňa nábytku. Cena 1 500 €/mesiac + energie + DPH. Voľný okamžite.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...