Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Odstúpenie reštaurácie

Hotely a reštaurácie
cena: dohodou
ID: RS18 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Pribinova
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
RS18

Ponúkame Vám na odstúpenie reštauračný priestor v centre mesta Topoľčany. Nadštandardne zariadená reštaurácia je na prvom poschodí so vstupom z pešej zóny. Známa a veľmi obľúbená prevádzka má kapacitu 80 miest vo vnútorných priestoroch. Súčasťou prevádzky je vonkajšia terasa umiestnená na pešej zóne s kapacitou 30 miest vrátane grilu Ofyr. V odstupnej cene, ktorá bude upresnená po dohode s majiteľom je plne zariadená kuchyňa s kvalitnými spotrebičmi a komplet kuchynský a barový inventár. V prípade záujmu kontaktujte prosím sprostredkovateľa.

VERDE, Topolcany - Menu, Prices & Restaurant Reviews - Tripadvisor

VERDE Topoľčany | Facebook

https://www.instagram.com/verdetopolcany

https://g.co/kgs/krPPWJ


Maklér:

makler
Richard Sedlár
0905 933 643
sedlar-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...