Real estate
( nájdených 
401
 realít z celkom 401 )

Prenájom reštaurácie v centre Trnavy

Hotely a reštaurácie
cena: 2.600,- €/mesiac
ID: DS-RTT-22 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Vajanského
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
306 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-RTT-22

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovanú  reštauráciu s celkovou výmerou 306 m2. Nachádza sa na prízemí administratívnej budovy so samostatným vchodom z ulice a vchodom pre zásobovanie. Pred vchodom do reštaurácie je verejné parkovisko.  Priestor pozostáva: priestor pre hostí cca 150 osôb, kancelária, 2 x samostatné WC, priestor pre upratovačku, zápultie/bar, umyváreň bieleho riadu, kompletne zariadená kuchyňa s prívodom plynu, sklad, šatne a WC pre personál, vonkajšia terasa v priestoroch átria budovy, terasa je čiastočne zastrešená pre cca 60 osôb. Reštaurácia je vybavená aj výdajnými, ohrevnými a chladiacimi pultmi pre využívanie ako samoobslužná prevádzka pre obedové menu a tiež kompletným vybavením na organizovanie osláv, svadieb, firemných večierkov a pod. Priestory boli v roku 2017 kompletne zrekonštruované vrátane reštauračného a kuchynského vybavenia. Momentálne sú priestory plne  zariadené, je možnosť odkúpenia zariadenia od predchádzajúceho nájomcu za cca 50000€ s možnosťou dohody. Ešte je možné odkúpiť aj s.r.o., ktorá reštauráciu prevádzkovala a ktorá má vybavené všetky potrebné povolenia. Lokalita ponúka širokú potenciálnu klientelu z bezprostredne susediacich úradov a prevádzok z okolia budovy a pešej zóny. Cena 2 600 €/mesiac bez DPH + elektrina, voda a plyn. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...