Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Prenájom voľných priestorov 90 m2 ( kuchyňa) v centre Trnavy

Hotely a reštaurácie
cena: 850,- €/mesiac
ID: DS-RTT-22 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Vajanského
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
90 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-RTT-22

Ponúkame Vám na prenájom kompletne vybavenú kuchyňu so zázemím s celkovou výmerou 90 m2 . Kuchyňu možno využiť na varenie a rozvoz jedál, dodávok jedál na spoločenské podujatia (catering). Zázemie tvorí sklad, umyváreň riadu, šatňa WC. Zariadenie je možné si prenajať, alebo odkúpiť. K dispozícii aj prívod plynu. Cena 600€/mes. + 250€/mes. služby a energie + elektrina, plyn a voda podľa spotreby. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...