Real estate
( nájdených 
442
 realít z celkom 442 )

Stavebný pozemok Urmince

Pozemky
cena: 67.500,- €
ID: SPUrmince Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Urmince
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
825 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
na pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
SPUrmince

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti obce Urmince .Jedná sa o rovinatý pozemok rozmerov 22x37,5 m a celková plocha  pozemku 825 m2. Rovinatý pozemok. Dláždená prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...