Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

RD Nedanovce, Partizánske

Domy a vily
cena: dohodou
ID: Ned7 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Nedanovce
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
70 m2
Plocha pozemku:
800 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
Ned7

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Nedanovce, okres Partizánske. Dom je v pôvodnom stave a vyžaduje si kompletnú rekonštrukciu.

Dispozícia pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, sprchového kútu, podkrovie (ako skladovací priestor) a hospodárska budova (prístavba). Bol postavený cca. pred 70 rokmi.

Pozemok na ktorom je dom postavený má 318 m2. Spolu sa predáva aj druhý pozemok s rozlohou 486 m2 so samostatným prístupom z miestnej komunikácie, na ktorom je možné postaviť novostavbu podľa vlastných predstáv alebo v prípade nevyužitia, predať. 

Cena dohodou (treba vidieť). 

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na 0948 311 266 alebo na krizma-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Erik Križma
0948311266
krizma-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...