Real estate
( nájdených 
401
 realít z celkom 401 )

Prenájom obchodného priestoru 75 m2 v Ružinove na Tomášikovej ulici

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 850,- €/mesiac
ID: DS-RUOP-10 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Tomášikova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
75 m2
ID inzerátu:
DS-RUOP-10

Ponúkame Vám na prenájom obchodno kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy na Tomášikovej ulici o celkovej výmere 75m2. Priestor sa skladá z 2 miestností o výmere 48 m2 a 17 m2 + WC. Priestory sa nachádzajú v prízemí polyfunkčného objektu s vchodom priamo z ulice. V predchádzajúcom období bol využívaný ako gastro prevádzka. Výhodou je, že v susedstve priestoru bude vybudovaný nový polyfunkčný obytný súbor - Nové centrum Ružinova. Cena 850 €/mesiac + energie.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...