Real estate
( nájdených 
442
 realít z celkom 442 )

Prenájom kancelárskych priestorov 156 m2 v lokalite Patrónka

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.550,- €/mesiac
ID: DS-KPSM-59 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Pri Suchom mlyne
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
156 m2
ID inzerátu:
DS-KPSM-59

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 3 podlažnej budove na ulici Pri Suchom mlyne o celkovej výmere 156 m2. Voľné priestory sa nachádzajú na 1 podlaží 59 m2 a na 2 podlaží 97 m2. Možnosť prenájmu aj garáže 26,5 m2. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou. Vlastná plynová kotolňa, klimatizácia, vysokorýchlostný internet- optika , štruktúrovaná kabeláž, zabezpečenie alarmom. Možnosť parkovania pre 2 vozidlá v cene nájmu. Cena 1 550 €/mesiac + energie. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške 1 mesačného nájmu. Platba nájmu štvrťročne. Minimálna doba nájmu 1 rok. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...