Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Prenájom obchodného priestoru 179 m2 v Podunajských Biskupiciach

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: DS-OPPB-31 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Podunajská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
179 m2
ID inzerátu:
DS-OPPB-31

Ponúkame Vám na prenájom klimatizované obchodno kancelárske priestory o celkovej výmere 179,39 m2 na Podunajskej ulici. Priestory sa nachádzajú v prízemí polyfunkčného objektu. V priestore sa nachádza kuchynka a WC, zabezpečený je alarmom. Možnosť parkovania pred objektom. Cena 7,50 €/m2/mesiac + merateľné energie + DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...