Real estate
( nájdených 
442
 realít z celkom 442 )

Prenájom skladových priestorov 182 m2 v Petržalke s dobrým napojením na diaľnicu.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPPE-34 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Panónska cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
182 m2
ID inzerátu:
DS-SPPE-34

Ponúkame Vám na prenájom vykurovaný skladový priestor na Panónskej ceste o celkovej výmere 182 m2. Vstup do priestoru je cez elektrickú bránu s výškou cca 3,5 m. V priestore sa ešte nachádza menšia kancelária, kuchynka a WC so sprchovým kútom. Cena prenájmu vrátane nákladov na vykurovanie 8,50€/m2/mes + DPH + spotreba el. energie. Províziu neplatíte.   


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...