Real estate
( nájdených 
415
 realít z celkom 415 )

Budova Topoľčany NA PREDAJ

Hotely a reštaurácie
cena: dohodou
ID: LGresrazus Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
M. Rázusa
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1997
Podlahová plocha:
180 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
LGresrazus

Ponúkame Vám na predaj budovu na rôzne využitie v meste  Topoľčany na ulici  M. Rázusa. Momentálne využívané ako reštaurácia , možnosť širokého využitia priestorov na podnikanie , prípadne ako sídlo firmy .V blizkosti vlaková stanica , autobusova stanica .  Budova bola postavená v roku 1997 z kvádra so želozobetónovými monolitickými piliermi . K budove patrí pozemok o rozlohe 574 m2 . Rekonštrukcia prebehla cca pred 6 timi rokmi . Kúrenie ústredné plynové ,ohrev vody quadrica . Napojený na všetky siete mesta . Plocha: úžitková 180m2, zastavaná 200m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 2. Podlaha: dlažba. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný. V prípade záujmu využívať ako reštauráciu možnosť dohody na vnútornom vybavení . 


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...