Real estate
( nájdených 
465
 realít z celkom 465 )

Na predaj rodinný dom v Skačanoch

Domy a vily
cena: 89.900,- €
ID: TB979 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Skačany
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
130 m2
Plocha pozemku:
891 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB979

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Skačany okres Partizánske. Celková rozloha rovinatého pozemku je 891 m2. K domu prislúchajú na dvore aj stavba garáže s montážnou jamou a s letnou kuchyňou (elektrina a voda napojená). Rodinný dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu. V dome sú napojené IS a to obecná voda, elektrina, plyn. Odpad riešený do septiku. Dispozícia 1. nadzemného podlažia: 3 izby, predsieň, chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa a špajza. Dispozícia 2. nazemného podlažia: 3 izby, kúpeľňa s WC a chodba. Dispozícia pivnice: 1 miestnosť, plynová kotoľňa, miestnosť pod schodami, miestnosť pod verandou (sklad uhlia). Rodinný dom bol postavený z tehál okolo roku 1958 a v roku 1979 bola robená nadstavba podkrovia. Strecha eternit. Kúrenie bolo zabezpečené kotlom na pevné palivá a plynovým kotlom meneným v roku 1997 (funkčný). Fotky interiéru na vyžiadanie.  Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: TB2119 Predaj

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy vhodné na bývanie spojené s podnikaním poprípade po úprave ako dvojgeneračné oddelené bývanie v Partizánskom v časti Veľké Bielice s celkovou rozlohou pozemkov 1730 m2. Celková podlahová plocha obidvoch stavieb je 340 m2. IS elektrina, voda, plyn. 

Jeden rodinný dom je zasadený do stredu pozemku a je využívaný na bývanie a bol postavený v roku 2000 s kvádrov 40 cm. Podlahová plocha domu je cca 270 m2. Je v zachovalom stave s pekne udržiavanou záhradou s bazénom, predzáhradou s okrasnými drevinami. Pred domom  parkovacie miesta pre viacej áut. Dispozícia 1. nadzemného podlažia: garáž s diaľkovo otvárateľnou bránou, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s WC, hosťovská izba, hala a terasa. Dispozícia 2. nadzemného podlažia (podkrovia): 4 izby, chodba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a 2 x balkón so vstupom zo všetkých mierstností. Kúrenie plynovým kotlom a krbom. V chodbe a kúpeľni prídavné podlahové elektrické kúrenie. Eurookná. Odpad vedený do žumpy. 

Druhý rodinný dom zasadený pri hlavnej ceste je využívaný ako obchod. Podlahová plocha cca 90 m2. Kúrenie plynové, odpad žumpa, v dome zavedená elektrina, voda a plyn. Dispozícia: predajňa, sklad, kúpeľňa s WC, kozemetický salón, pivnica a povala. Parkovanie pred domom. 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk

635 000,- €
1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...