Real estate
( nájdených 
442
 realít z celkom 442 )

Na predaj rodinný dom v Skačanoch

Domy a vily
cena: 99.900,- €
ID: TB979 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Skačany
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
130 m2
Plocha pozemku:
891 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB979

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Skačany okres Partizánske. Celková rozloha rovinatého pozemku je 891 m2. K domu prislúchajú na dvore aj stavba garáže s montážnou jamou a s letnou kuchyňou (elektrina a voda napojená). Rodinný dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu. V dome sú napojené IS a to obecná voda, elektrina, plyn. Odpad riešený do septiku. Dispozícia 1. nadzemného podlažia: 3 izby, predsieň, chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa a špajza. Dispozícia 2. nazemného podlažia: 3 izby, kúpeľňa s WC a chodba. Dispozícia pivnice: 1 miestnosť, plynová kotoľňa, miestnosť pod schodami, miestnosť pod verandou (sklad uhlia). Rodinný dom bol postavený z tehál okolo roku 1958 a v roku 1979 bola robená nadstavba podkrovia. Strecha eternit. Kúrenie bolo zabezpečené kotlom na pevné palivá a plynovým kotlom meneným v roku 1997 (funkčný). Fotky interiéru na vyžiadanie.  Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...