Real estate
( nájdených 
383
 realít z celkom 383 )

Nebytový priestor 10m2, novostavba, Osuského ul., Petržalka

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 280,- €/mesiac
ID: LC87666666osus10 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Osuského
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
10 m2
ID inzerátu:
LC87666666osus10

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor, Bratislava-Petržalka, Osuského, pri zastávke MHD. Plocha: úžitková 10m2:  1 miestnosť, toaleta s umývadlom. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Priestor sa nachádza na prízemí v rámci prechodu, má výkladové okná. Je vhodný ako predajňa, pre služby, výdaj eshopu, administratívu. Kúrenie: centrálne. Veľké parkovisko. Cena 280 €/mesiac +sprava 50 €/mes + elektrina.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...