Real estate
( nájdených 
383
 realít z celkom 383 )

Tovarníky - Objekt na obchod, služby, podnikanie, ambulancie

Komerčné objekty
cena: 150.000,- €
ID: dzCoopTov Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Tovarníky
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
200 m2
ID inzerátu:
dzCoopTov

Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt v obci Tovarníky, (Topoľčany). Objekt je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštukciu podľa požiadaviek nového vlastníka. IS: voda obecná, plyn, elektrina, odpad zvedený do žumpy, možnosť pripojenia na kanalizaciu. Vykurovanie - gamaty, klimatizácia. Prístup z troch strán. Možnosť parkovania. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 200m2, pozemku 707m2.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Strecha rovná - IPA.  Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa. Cena 150 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...