Real estate
( nájdených 
383
 realít z celkom 383 )

Prenájom kancelárií 70 m2 na Mikovíniho ulici v Trnave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: DS-KPTT-11 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Mikoviniho
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
70 m2
ID inzerátu:
DS-KPTT-11

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v novostavbe na  Mikoviniho ulici v Trnave. Voľné kancelárie sa nachádzajú na 2.NP o výmere 34,6 m2 a na 3.NP o výmere  36,3 m2. WC a kuchynka sú v spoločných priestoroch, parkovanie vo dvore. Cena 6,70€/m2/mes. + 3,10€/m2/mes. služby spojené s užívaním + 20,64€/mes. stráženie a správa budovy + elektrina podľa skutočnej spotreby, parkovanie vo dvore 21€/mes. Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Výhoda:Rýchle napojenie na diaľnicu a rýchlostnú cestu, dobrá dostupnosť stravovacích zariadení. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...