Real estate
( nájdených 
434
 realít z celkom 434 )

Na predaj pozemok v Bošanoch 926 m2

Pozemky
cena: 52.000,- €
ID: TB983 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Bošany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
926 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB983

Ponúkame Vám na predaj pozemok s veľkosťou 926 m2 s rozmerym cca 39 m x 22 m plus výbežok vstupu s rozmermi cca 11 m x 6 m. Momentálne je pozemok vedený ako orná pôda. Pracuje sa na prevedení pozemku na stavebný pozemok. Súčasťou je aj spoluvlastnícky podiel vo veľkosti 1/9 na prístupovej ceste. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...