Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Ubytovňa Tovarníky - na prenájom

Nájomné domy
cena: dohodou
ID: dzUbytovňaTovarniky Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Tovarníky
Ulica:
tichá
Kategória:
Nájomné domy

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
180 m2
Plocha pozemku:
900 m2
Energ. certifikát:
Nemá
ID inzerátu:
dzUbytovňaTovarniky

Ponúkame Vám na ubytovňu v obci Tovarníky, tichá. Dispozícia: vstupná hala, 6x izba, kuchynka, sociálne zariadenia (3xWC, 3xpisoar, 3xsprcha), sklad 3x. Vhodné ako ubytovňa pre firmy. Kapacita 20-25 osôb. Plocha: úžitková 180m2, zastavaná 230m2, pozemku 900m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.Výhody: tiché prostredie. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...