Real estate
( nájdených 
413
 realít z celkom 413 )

Kancelária na prenájom - Topoľčany centrum

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 220,- €/mesiac
ID: dzKancCentrum Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Škultétyho
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
20 m2
ID inzerátu:
dzKancCentrum

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v meste Topoľčany, Škultétyho. Plocha: úžitková 20m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: dlážkovina. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Cena 220 €/mesiac - vrátane energií.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...