Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Obchodné priestory 155m2, Záhradnícka ul., Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 13,- €/m2/mesiac
ID: LC86546666ox Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Záhradnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
155 m2
ID inzerátu:
LC86546666ox

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory s posledným využitím ako salón krásy, kozmetika, terapie. Výborná lokalita Záhradníckej ul. v širšom centre mesta s dobrou viditeľnosťou aj dostupnosťou. Nachádza sa na 1.podlaží s výkladmi do ulice. Podlaha: dlažba. Okná: plastové, otvárateľné. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Parkovanie pred budovou aj možnosť parkovanie vo dvore, za poplatok od 70€/miesto/mesiac + DPH.

Cena: nájom 13 €/m2/mesiac + servisné poplatky 5,10/m2/mesiac + DPH + voda a elektrina podľa spotreby. Províziu RK neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...