Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Prenájom obchodno-prevádzkových priestorov 136 m2 v Petržalke

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPPE-2 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Wolkrova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
136 m2
ID inzerátu:
DS-SPPE-2

Ponúkame Vám na prenájom obchodno - prevádzkové priestory o celkovej výmere 136 m2 v Petržalke na Wolkrovej ulici. Priestory sú klimatizované a vykurované vlastným plynovým kotlom. Možno využiť priestory aj ako kancelárie, alebo servisné stredisko. Možnosť parkovania pri budove. Výhodou, rýchle napojenie na diaľnicu. Cena prenájmu 9€/m2/mes. bez DPH + energie. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...