Real estate
( nájdených 
413
 realít z celkom 413 )

Na predaj garsónka v Topoľčanoch

Byty
cena: 49.900,- €
ID: TB989 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Krušovská
Kategória:
Byty
Druh:
Garsónka

Podlahová plocha:
20 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Na poschodí:
1
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB989

Ponúkame Vám na predaj gorsónku v Topoľčanoch na Krušovskej ulici v bezprostrednej blízkosti centra mesta. Garsónka sa nachádza na 1. poschodí sedemposchodového bytového domu. Bytový dom zateplený. V blízkosti veľmi dobrá občianska vybavenosť. Orientácia je na juhovýchod. Garsónka má vymenené plastové okno, inak je v pôvodnom stave. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...