Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Reprezentatívne kancelárske priestory 176,43m2, Zochova ul., Staré Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: LC875556zoch Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Zochova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
176 m2
ID inzerátu:
LC875556zoch

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v Starom Meste v diplomatickej štvrti pod hradom - BUSINESS CENTRUM Zochova. Plocha: celková 176m2, z toho 6 miestností kancelárií 142,91m2 + podiel na spoločných priestoroch. Nachádza sa na 4. poschodí s výťahom. Vysoký komfort, rodinná atmosféra a individuálny prístup k nájomníkom.

Recepcia 24/7, zasadacie a školiace miestnosti na prenájom, stojany na bicykle, vonkajšie parkovacie státia na prenájom, zelená oddychová zóna, finess centrum. Vynikajúca občianska vybavenosť v okolí, MHD napojenie.

Cena od 11 €/m2/mes (pri 5r, cena 12 €/m2/mes pri 3r, 13 €/m2/mes pri 1r) + 4,10 €/m2/mes energie a služby.

Voľný okamžite, províziu RK neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...