Real estate
( nájdených 
415
 realít z celkom 415 )

Flexibilné kancelárske priestory 235m2, Jarošova ul., Nové Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LC8565656jar1 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Jarošova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
235 m2
ID inzerátu:
LC8565656jar1

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory na Jarošovej ul. v Novom Meste v Jarošova OFFICE CENTRE. Plocha: celková 235m2, pozostáva z plochy kancelárií. Nachádza sa na 4.p., v budove je výťah. Flexibilné dispozičné riešenie, plne klimatizované, otvárateľné okná, štrukturovaná kabeláž, bicyklové stojisko, sprchy v budove, stravovanie v budove. Vynikajúca občianska vybavenosť v okolí, MHD napojenie. Možnosť prenájmu garážového státia v cene 100€/mes.

Cena od 8,90 €/m2/mes + 3,95 €/m2/mes energie a služby.

Voľné okamžite, províziu RK neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...