Real estate
( nájdených 
415
 realít z celkom 415 )

Prenájom skladových priestorov v Petržalke 700 m2

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPPE-30 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Kopčianska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
700 m2
ID inzerátu:
DS-SPPE-30

Ponúkame Vám na prenájom skladové a prevádzkové priestory v Bratislave-Petržalke o výmere 700 m2. Priestory sú zateplené s možnosťou vykurovania. V skladovom priestore sa nachádza soc. zázemie ( kancelária, WC, sprcha, šatne) Cena 8,50 €/m2/mesiac.+energie +DPH. Možnosť parkovania pri hale. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...