Real estate
( nájdených 
415
 realít z celkom 415 )

Prenájom vykurovaných skladových priestorov 252 m2 v Trnave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPTT-2 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Skladová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
252 m2
ID inzerátu:
DS-SPTT-2

Ponúkame Vám na prenájom skladové a prevádzkové priestory s administratívno - sociálnym zázemím  o celkovej výmere 252 m2 v Trnave na Skladovej ulici. Súčasťou prenájmu je aj spevnená plocha 207 m2 pred halou. Vstup do haly je  cez plechovú bránu o rozmeroch, šírka 2,8 m, výška 3,3 m. Vykurovanie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom. Výhodou, rýchle napojenie na diaľnicu. Cena prenájmu haly so zázemím  5,50 €/m2/mesiac. + energie + DPH. Cena prenájmu spevnenej plochy 0,63€/m2/mes. + DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...