Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Prenájom reštaurácie v centre Trnavy.

Hotely a reštaurácie
cena: 2.600,- €/mesiac
ID: DS-TTRE-22 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Vajanského
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
306 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-TTRE-22

Ponúkame Vám na prenájom reštauráciu nachádzajúcu sa v prízemí administratívnej budovy na Vajanského ulici v Trnave. Do priestoru je samostatný vchod z ulice. Parkovanie je možné priamo pred reštauráciou. Priestor sa skladá: miestnosť pre hostí pre cca 150 miest, kancelária, 2 x samostatné WC a priestor pre upratovačku, zápultie (bar), umyváreň bieleho riadu, kompletne zariadená kuchyňa s prívodom plynu, sklad, šatne a WC pre personál, terasa v átriu pre cca 60 osôb. Reštaurácia je vybavená výdajnými, ohrevnými a chladiacimi pultmi pre využívanie, ako samoobslužná prevádzka pre obedové menu a tiež kompletným vybavením na organizovanie osláv, svadieb, firemných akcií atď. Na priestor sa nevzťahuje žiadne z platných VZN obmedzujúcich spoločenské akcie. Cena nájmu 1836 €/mesiac bez DPH + 765€/mes. služby a energie bez DPH + voda,plyn a elektrina podľa skutočnej spotreby. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...