Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Predaj stavebného pozemku 798 m2 pri lese v Šaštíne - Strážoch

Pozemky
cena: 52.000,- €
ID: DS-STPO-798 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Šaštín-Stráže
Ulica:
Čistonek
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
798 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-STPO-798

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok  o výmere 798 m2 v meste Šaštín - Stráže v lokalite Čistonek. Na hranici pozemku je dostupná elektrina a obecná voda. Na odpadovú vodu bude potrebné vybudovať septik, alebo ČOV. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce. Cena 52 000 €


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...