Real estate
( nájdených 
415
 realít z celkom 415 )

Priestory vhodné pre posilňovňu 350m2, Jarošova ul., Nové Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: LC7657664666posil Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Jarošova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
350 m2
ID inzerátu:
LC7657664666posil

Ponúkame Vám na prenájom priestory nachádzajúce sa na prízemí administratívnej budovy Jarošova OFFICE CENTRE na Jarošovej ul. v Novom Meste. Priestory sú vhodné na vybudovanie posilňovne. Stav: holopriestor, predpríprava na toalety, sprchy, šatne.Vchod z budovy aj z ulice. Plocha: celková 350m2. Plne klimatizované, bicyklové stojisko, stravovanie v budove. Vynikajúca občianska vybavenosť v okolí, MHD napojenie. Možnosť prenájmu garážového státia.

Cena dohodou v závislosti od nákladov potrebných na dokončenie. 
Zakladná cena od 5€/m2/mes, prevádzkové náklady 2€/m2/mes a elektrická energia podľa reálnej spotreby cca 2€/m2/mes.

 Províziu RK neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...