Real estate
( nájdených 
434
 realít z celkom 434 )

Kancelária na prenájom Továrniky s terasou

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 500,- €/mesiac
ID: LGpriestortovar Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Tovarníky
Ulica:
Odbojárov
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
100 m2
ID inzerátu:
LGpriestortovar

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Tovarníky. Plocha: úžitková 100m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: sporák, chladnička, kuchynský kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne, podlahové. Ostatné vybavenie: internet. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...