Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Obchodná budova Topoľčany

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: LGbazbud Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
M. A. Bazovského
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
700 m2
ID inzerátu:
LGbazbud

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod v meste Topoľčany na ul. M. A. Bazovského. Jedná sa o budovu postavenú cca v roku 2004 zo železobetónu  a rekonštrukcia a prístavba v roku 2011 . Budova je vo frekventovanej lokalite mesta pri všetkých väčších nákupných centrách na pozemku o rozlohe 675 m2 , má rozlohu úžitkovú  700m2, zastavaná 219m2 . Budova je ideálna na predajňu prípadne iné obchodné centrum . Nieje potrebná žiadna investícia . Konštrukcia objektu: panelová. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Info o cene pri telefonickej alebo mailovej komunikácii . 


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...