Real estate
( nájdených 
434
 realít z celkom 434 )

Znížená cena - Pozemok Práznovce

Pozemky
cena: 62.990,- €
ID: dzPozemPrazn Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Práznovce
Ulica:
hlavna
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1104 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzPozemPrazn

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Práznovce, hlavna. Plocha: pozemku 1104m2. Rozmer: cca 16x73m. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. IS v dosahu (elektrina, voda, plyn). Pozemok je v zmysle územného plánu obce určený na zastavanie pre individuálnu bytovú výstavbu na 2 nadzemné podlažia/+ obytné podkrovie/, regulatív zastavania je 40%.Cena 62 990 €

 


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...