Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Na predaj pozemok v Oponiciach

Pozemky
cena: 29.900,- €
ID: TB994 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Oponice
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
552 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB994

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Oponice okres Topoľčany. Celková rozloha pozemku je 552 m2. Rozmery pozemku  sú cca 23 m x 25 m. Neďaleko pozemku sa nachádza elektrina. Prístup je po asfaltovej ceste. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...