Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

Na predaj záhradná chata so záhradou 598 m2 v Partizánskom

Chaty a rekreačné objekty
cena: 32.000,- €
ID: MP901 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
20 m2
Plocha pozemku:
598 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
MP901

Ponúkame Vám na predaj útulnú chatku, ktorá sa nachádza v  Partizánskom v záhradkárskej osadepri jazere Báger. Chatka je murovaná, má zavedenú elektriku. Na pozemku s rozlohou 598 m2 sa nachádza studňa, ovocné stromy, altánok, krb, suché WC. V blízkosti jazero s možnosťou rybolovu. Dobrý prístup autom. Treba vidieť. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...