Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

Prenájom priestorov 77 m2 na služby na Poľnohospodárskej ulici.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.000,- €/mesiac
ID: DS-VROP-27 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Vrakuňa
Ulica:
Poľnohospodárska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
77 m2
ID inzerátu:
DS-VROP-27

Ponúkame Vám na prenájom obchodného priestoru vhodného aj na služby ( kaderníctvo, kozmetika, nechtové štúdio, tetovacie štúdio atď). Priestor sa skladá z 3 miesností, sprchovacieho kúta a WC. Cena 1 000 €/mesiac + DPH + energie. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...