Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

Prenájom obchodného priestoru 77 m2 na rôzne využitie na Nobelovej ulici

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 800,- €/mesiac
ID: DS-NMOP-12 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Nobelova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
77 m2
ID inzerátu:
DS-NMOP-12

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí polyfunkčného objektu  v Bratislava-Nové Mesto. Priestor nie je vykurovaný. Priestory boli technicky prispôsobené na predajňu potravín. Možnosť technického prispôsobenia aj na iný účel. Priestor sa skladá z predajne 64 m2 + zázemie + WC. K priestoru prislúcha 1 parkovacie miesto v cene nájmu.  Cena 800 €/mesiac  + správny poplatok 85 €/mesiac + energie + DPH. V prípade dlhodobého prenájmu možnosť dohody. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...