Real estate
( nájdených 
457
 realít z celkom 457 )

Prenájom skladových priestorov 1800 m2 v Dúbravke.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPDU-27 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Dúbravka
Ulica:
Drobného
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
1800 m2
ID inzerátu:
DS-SPDU-27

Ponúkame Vám na prenájom skladové a prevádzkové priestory 1400 m2 so zázemím 400 m2 ( kancelárie, kuchynka, WC , sprcha)v Bratislave-Dúbravke. Priestory sú zateplené vykurované, dostupné cez 2 sekčné brány. Výška po väzníky 5 m, po strechu 6 m. Možnosť parkovania pri sklade. Cena 6 €/m2/mesiac + DPH + energie. Foto priestoru na požiadanie. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...