Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

Prenájom obchodného priestoru 70 m2 v Ružinove

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.300,- €/mesiac
ID: DS-OPRU-11 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Komárnická
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
70 m2
ID inzerátu:
DS-OPRU-11

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na  prízemí polyfunkčnej budovy v Bratislave-Ružinove na križovatke ulíc Herlianska a  Komárnická. Vstup do priestoru je priamo z ulice. Skladá sa z predajnéhp priestoru cca 45 m2, chodby, 2 menších priestorov 4,2 a 3,2 m2, kuchynky a WC. Možnosť parkovania pred budovou. Priestory možno využiť napríklad, ako lekáreň, kozmetický salón a pod. Cena 1 300 €/mesiac + energie + DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...