Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

Prenájom dvojkancelárií 28 m2 a 27,5 m2 na Priemyselnej ulici v Trnave.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: DS-KPPR-1 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Priemyselná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
28 m2
ID inzerátu:
DS-KPPR-1

Ponúkame Vám na prenájom  v prízemí 2 podlažnej administratívnej budovy dvojkanceláriu o výmere 28 m2 . Kancelársky priestor má jeden vstup z chodby. Kancelárie sú vzájomne prepojené dverami. Na poschodí sú voľné 2 kancelárie vedľa seba navzájom prepojené dverami o výmere 13 m2 a 13,5 m2, ktoré možno prenajať aj samostatne. WC a kuchynka v spoločných priestoroch. V budove je zavedený optický internet. Cena 7 €/m2/mesiac + služby a energie + DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...