Real estate
( nájdených 
465
 realít z celkom 465 )

Prenájom skladových priestorov, kancelárie/predajňa, Žabí majer

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 4,- €/m2/mesiac
ID: LC87875656666maj23 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Rača
Ulica:
Staviteľská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1800 m2
ID inzerátu:
LC87875656666maj23

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory 900m2 v lokalite Žabí majer, Bratislava-Rača, Staviteľská ul.. V prápade potreby možnosť skladov do 1800m2. Sklad je nevykurovaný, nezateplený, svetlá výška 11m, betónová podlaha. Možnosť manipulácie s vysokozdvižným vozíkom. Možnosť vykladania a otočenia kamiónov. 

K dispozícii spevnené plochy/parkovanie až do 2000m2. Areál je uzamykateľný.

Možnosť prenájmu kancelárskych priestorov v rámci areálu: 2-podlažná administratívna budova (rok výstavby 2013) o maximálnej výmere 300m2 (2x150m2, 2 kuchynky, sprchy, wc) vhodná aj ako predajný priestor (veľké vstupné dvere).  Elektrina, plyn, kúrenie, voda, sprcha. Zabezpečovací a kamerový systém.

Cena od 3,50 Eur/m2/mes + energie + DPH. Províziu neplatíte! Voľné ihneď.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: LS-KP-15 Prenájom

Flexibílne kancelárske priestory pre jednotlivcov i stredne veľké...

Flexibílne kancelárske priestory pre jednotlivcov i stredne veľké firmy

Ponúkame Vám na prenájom kancelárskych priestorov pre jednotlivcov až po stredne veľké spoločnosti od 19 až do 1800 m² v lokalite  Bratislava-Rača za veľmi výhodné ceny. Objekt prešiel v roku 2015 rozsiahlou rekonštrukciou, v jednotlivých miestnostiach je štruktúrovaná kabeláž, podlaha všetkých miestností vrátane chodieb je pokrytá kobercom, kúrenie je ústredné a vo vybraných priestoroch je klimatizácia, k dispozícii sú  internetové prípojky vo väčších miestnostiach možnosť vytvorenia vlastnej serverovne, voľba 4 Pro Weiderov, budova je pripojená na optický kábel, možnosť pripojenia na telefónnu ústredňu zariadenú priamo v budove, telefón je v každej miestnosti (zriadenie tel. liniek je bezplatné) možnosť zriadenia poštovej schránky na recepcii vo vstupnej hale, v budove sú tri osobné výťahy a jeden nákladný.  Výhody: v objekte sa nachádza reštaurácia i kaviareň, na každom poschodí kuchynka na rýchlu úpravu vlastného pokrmu, parkovanie  pred objektom zdarma, pred budovou je autobusová zástavka , veľmi dobrá dostupnosť i ďalšej MHD (električka, trolejbus). Výhody: tiché prostredie. Energetický certifkát B. Cena za prenájom je od 3,50 do 6,50 €/m²/mesiac (vyššia suma s klimatizačnou jednotkou), preddavky na prevádzkové náklady od 1,50 do 3,98 €/ m²/mesiac. Ceny sú uvádzané bez DPH.

3,50,- €/m2/mesiac
1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...