Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Na prenájom sklad v Partizánskom

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: TB2005 Prenájom

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
527 m2
ID inzerátu:
TB2005

Ponúkame Vám na prenájom sklad - hangár v priemyselnej zóne mesta Partizánske. Rozlohu 527 m2 s rozmery 19 m x 29 m, nachádza sa pri ňom aj sklad s rozlohou 130 m2 s rozmermi 5 m x 26 m a 1 kontajner, v ktorom je WC s kúpeľňou (2 pisoáre, 2 WC, 2 umývadlá, 1x sprcha a 1x elekrický bojler na ohrev teplej vody).  Elektrina napojená a voda s vlastnej studne. Hangár má 2 elektrické brány z dvoch strán na diaľkové ovládanie. Konštrukcia je zložená z oceľového skeletu, krytina plech menený v roku 2007. Cena nájmu dohodou. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...