Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Polyfunkčná budova Topoľčany / Na PREDAJ

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 890.000,- €
ID: LGbudovarozvoj Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
M. Rázusa
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
ID inzerátu:
LGbudovarozvoj

Ponúkame Vám na predaj  polyfunkčnú budovu v blizkosti centra mesta  Topoľčany na ul . M. Rázusa. Objekt je umiestnený priamo v tesnej blízkosti autobusovej a vlakovej stanici . Jedná sa o objekt po rekonštrukcii , ktorá bola v roku 2011 . Hlavná stavba postavená v roku 1970 . Skelet stavby je želeyobetónový a pálená tehla. Má 2 podlažia . Obe podlažia boli využívané ako reštaurácia . Na prízemí je plnohodnotná reštaurácia s kuchyňou a kompletným vybavením . Na poschodí bola v roku 2011 vybudovaná nadstavba z pálenej tehly kde je ďalšia prevádzka moderný disco- pub- reštaurácia  . Budova je postavená na pozemku o rozlohe  pozemku 531m2. K budove je súkromné parkovisko pre 15 áut s priamym vstupom z hlavnej cesty . Kúrenie na oboch prevádzkach je ústredné plynové . Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: slnečný, pekný výhľad, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 890 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...